Comuna Secusigiu, str. Principală, nr. 275. Județul Arad

INFORMAŢII PUBLICE

PRIMARIA SECUSIGIU Centrala: 0257/411320
Fax: 0257/411303

POLITIA COMUNITARA Numar urgente: 0760241241

POST POLITIE Telefon: 0257/411411
Numar urgente: 0760241214

POSTA Telefon: 0257/411302

SCOALA SECUSIGIU Telefon: 0257/411410

DISPENSARE Secusigiu – Cabinet individual Dr. Luchin Dusan: 0257/411416
Satu Mare – Cabinet individual Dr. Mornaila Corina: 0257/411808
Sanpetru German – Cabinet medical Dr. Vernica Lucia: 0257/439110
Cabinet medical - Dr. Parfenie Alexandru: 0257/439196

Audienţe

PROGRAM DE AUDIENŢE

PRIMAR Luni-Vineri: 09.00 - 12.00
VICEPRIMAR Luni-Vineri: 09.00 - 12.00
SECRETAR Luni-Vineri: 09.00 - 12.00

Telefoane consilieri

Nume Contact
GYORGY OVIDIU 0751451666
GRAD GHEORGHE 0752199422
HANYETZ IOAN 0757-995.838
RACHYTY VALENTIN 07446963268
MOROGAN ECATERINA 0746258041
VLAD STEFAN 0742-484.683
GIURGEAN MARIA DOCHIA 0724-536.680
HORTI PAVEL 0762-675-553
GAL STEFAN 0746088276
GAVRILA DANA 0746995970
POP IOAN 0257-411.416; 0744-519.631
BULZ NICOLAE 0740-778.764
DELAMARIAN FLAVIUS 0760241205
BANATAN LUCIAN 0752941154